چرا اتوپیامک ؟

اتوپیامک با عرضه پنل های رایگان و ارزان و برداشتن کلیه محدودیت های مرسوم در زمینه سامانه های پیام کوتاه توانسته است پاسخ مناسبی به نیاز های مشتری در زمینه پنل های اس ام اس بدهد .

اتوپیامک محدودیتی در شارژ ( شما می توانید از 100 تومان تا هر میزانی که نیازی دارید پنل خود را شارژ کنید ) ، زمان استفاده (پنل ها بصورت نامحدود زمانی عرضه می شود ) و ارسال ( در همه پنل ها از یک عدد تا هر میزانی که مورد نیازتان است ، ارسال کنید ) ندارد و از این حیث در میان سامانه های پیام کوتاه منحصر به فرد می باشد .

پشتیبانی ما 24 ساعته است و در هرزمان که به کمک کارشناسان ما نیاز داشتید می توانید از خدمات پشتیبانی اتوپیامک استفاده کنید

پنل های ارزان اتوپیامک یکی از مهمترین عوامل موفقیت ما می باشد . پنل ها مطابق نیاز شما و به کمترین قیمت در میان سامانه های پیام کوتاه عرضه می شود . ارزان بودن دلیلی بر عدم کیفیت نیست و می توانید هر کدام از پنل ها را ثبت نام و از موجودی رایگان پیامک خود سامانه را تست کنید .

در بخش ارسال کشوری اتوپیامک بیش از 20 میلیون شماره همراه اول به تفکیک استان ، شهر ، کدپستی و منطقه ای موجود می باشد و شما می توانید با استفاده از خطوط متنوع از همه اپراتورها ارسال خود را انجام دهید . نگران نباشید اتوپیامک در همین بخش امکان ارسال به خطوط ایرانسل را نیز فراهم کرده و می توانید به این خطوط نیز ارسال خود را انجام دهید . در بخش جنسیت و ایرانسل بیش از 20 میلیون شماره این اپراتور به تفکیک شهرها بطور کامل قرار گرفته که می تواند کمک قابل ملاحظه ای در امر تبلیغات به شما بکند .

اتوپیامک هرآنچه در زمینه سامانه پیام کوتاه نیاز دارید را با کمال احترام و بالاترین کیفیت تقدیم شما می کند .