پنل اس ام اس چیست ؟

سامانه ارسال پیامک از طریق اینترنت بدون شک بهترین و سریعترین نوع ارسال در بین ابزارهای مشابه مانند GSM Modem می باشد . مشتریان این نوع سامانه در هر کجا که دسترسی به اینترنت داشته باشند ، با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی و شخصیشان وارد فضای مجازی شده و با ابزار هایی که در اختیارشان قرار می گیرد اقدام به ارسال و دریافت پیامک می کنند .

شماره مجازی پیام کوتاه چیست ؟

شماره های مجازی پیام کوتاه مخصوص ارسال و دریافت پیامک از بستر اینترنت هستند و باید بوسیله نرم افزار استفاده شوند . این شماره ها با پیش شماره های 1000، 2000 و 5000 و3000 ارائه می شوند فاقد سیم کارت و سند هستند .
شماره های مجازی از 7 رقمی تا 14 رقمی هستند و بر اساس تعداد ارقام قیمت های متفاوتی دارند . البته در شماره های 8 رقمی و کمتر میزان روان خوانی و رند بودن شماره تاثیر بسزایی در قیمت دارد .

ارسال پیام کوتاه با مودم GSM چگونه است ؟

نرم افزارهایی برای ارسال پیام کوتاه از طریق مودم GSM وجود دارند که امکان ارسال پیامک را به صورت محدود فراهم می کنند . البته استفاده از مودم GSM تقریباً منسوخ شده است زیرا تلفن های همراه جدید قابلیت هایی به مراتب بهتر و پیشرفته تر از مودم های GSM و نرم افزارهای ارسال پیامک از طریق GSM دارند .

: معرفی خدمات

اتوپیامک ارائه دهنده ی سامانه ارسال پیامک ، آماده ارائه خدمات نرم افزاری و مشاوره ای در این زمینه می باشد
  خدمات وب سرویس ( API )
  ارائه پنل نرم افزاری ارسال پیامک
  تولید نرم افزار های سفارشی
  فروش شماره اختصاصی
  فروش پیامک انبوه
  مشاوره پروژه های نرم افزاری